katalog | košík (0 ks za 0 Kč) | kontakty | naše služby | odkazy | obchodní podmínky

Antikvariát Praha Karlín - encyklopedie

zvolte stránku: - 1


Přírodní divy Severní Ameriky

Přírodní divy Severní Ameriky

Francesco Petretti
Slovart, Praha, 2007, vázaná s přebalem, rozměr 34 x 27 cm, 269 stran, nová.


390 Kč 312

Tajemná místa historie

Tajemná místa historie


Rebo Productions, Dobřejovice, 2010, vázaná s přebalem, větší formát, 303 stran, nová, nečtená - zabalena v původní folii.


200 Kč 160

Lidské tělo

Lidské tělo


Svojtka a Vašut, Praha, 1997, laminovaná vazba, jako nová.


80 Kč 64

Encyklopedie letadel (letectví)

Encyklopedie letadel (letectví)


Slovo, 1998, Praha, laminovaná vazba, velký formát, obsahuje množství fotografií, 432 str., nová.

zboží je zadáno

Velká obrazová encyklopedie - Svět zvířat

Velká obrazová encyklopedie - Svět zvířat


Junior, 2010, Praha, laminovaná vazba, obsahuje velké množství vyobrazení, 399 str. na křídě, nová. Na naší planetě nežijeme sami. Dělíme se o ni s miliardami živočichů: se savci, plazy, ptáky, rybami, hmyzem. Každý ze živočichů včetně člověka potřebuje k tomu, aby přežil, vyhovující životní podmínky. Jiné potřebuje slon, jiné třeba krokodýl. Svět zvířat vás zavede mezi nejrůznější živočichy. Prozradí vám, jaká zvířata žijí na naší planetě a kde byste je mohli vidět. Upozorní i na to, že mnohá jsou přísně chráněná, jiná už třeba žijí jen v zoo, některá se za pomoci člověka daří znovu vracet do přírody. Svět zvířat je lákavé, poučné a napínavé čtení pro všechny, kdo mají rádi přírodu.


250 Kč 200

Školní encyklopedie - Svět vědění v jednom svazku

Školní encyklopedie - Svět vědění v jednom svazku


Svojtka nakladatelství, 1999, Praha, laminovaná vazba, 272 str., pěkný stav. encyklopedie, která může sloužit jak pro rychlé ověřování faktů, tak i jako zdroj pro podrobnější studium. Informace, které obsahuje o živé i neživé přírodě, lidech, myšlenkách, historii a světě kolem nás, tvoří skvělý úvod do světa vědění. Pěkná a kvalitní encyklopedie pro každého většího školáka.


150 Kč 120

Contract Law

Contract Law

Ewan McKendrick
Palgrave Macmillan, 2007, USA, brožovaná, anglický jazyk, angličtina, 473 str., marginálie v textu tužkou a propiskou, jinak pěkný stav. Provides an account of the basic rules of English contract law. This book introduces the debates about the nature, scope and functions of the law and discusses the controversies which surround some of the basic doctrines. It also features an account of the major developments in the law of contract.


180 Kč 144

Moje první encyklopedie Larousse

Moje první encyklopedie Larousse


Euromedia Group, 2005, laminovaná vazba, je určena pro děti od 4 – 7 let, krásně vybavená a prakticky řešená, silné lamino, zavírání na suchý zip. Zcela nepoužitá, nová. Všeobecná encyklopedie, která umožní malým dětem objevovat svět, který je obklopuje. Tematicky je rozdělena do sedmi tematických okruhů: lidské tělo, město, historie, příroda, zvířata, svět a vesmír, a každé z nich představuje srozumitelným a přitažlivým způsobem, pomocí krátkých informativních textů, přehledných piktogramů a četných názorných obrázků. Tuto knihu budete číst s dětmi znovu a znovu.


250 Kč 200

Moje první encyklopedie Larousse - Jak se co dělá?

Moje první encyklopedie Larousse - Jak se co dělá?


Mladá fronta, 2008, Praha, laminovaná vazba, krásná encyklopedie, zcela nová, nepoužitá, ukázky viz další foto. ODHALTE TAJEMSTVÍ VĚCÍ KOLEM NÁS. Víte, jak se vyrábí papír, čokoláda, holínky, jak vzniká předpověď počasí nebo animovaný film či jak to funguje v nemocnici? Pokud ne, a zajímá vás to, určitě si nenechte ujít další díl oblíbených encyklopedií Larousse. Najdete tu odpovědi na více než 200 otázek, a dozvíte se určitě spoustu nových věcí.


180 Kč 144

zvolte stránku: - 1


WebDesign - Kryštof Doležal | GraphicDesign - Lukáš Peták